У процесі еволюції людини все більше поширюються гени, що викликають непереносимість алкоголю, переконані вчені з Університету Пенсільванії. Генетики виявили п'ять "гарячих точок", які продовжують еволюціонувати. Серед них – фермент алкогольдегідрогеназу (АДГ), від якого залежить швидкість і ступінь сп'яніння людини, а також її схильність до алкоголізму.

Існує кілька форм АДГ. Деякі з них допомагають швидше розщеплювати алкоголь, при цьому вміст токсинів в крові різко збільшується. Це призводить до негативної реакції на алкоголь: нудота, блювання, слабкість, запаморочення і т. д. Вчені переконані, що ген змінюється під впливом позитивного відбору, через що він закріплюється в популяції. За прогнозами вчених, при такому сценарії людство зможе повністю перемогти алкоголізм приблизно через тисячу років.

Раніше повідомлялося, що алкоголь є основним фактором ризику розвитку всіх видів слабоумства. До такого висновку прийшли вчені у Франції, пише The Lancet Public Health. Було проведено одне з найбільших досліджень в цій області, в ході якого вивчили понад 57 тисяч випадків ранньої деменції, що настала до 65 років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, звідки взялося пиво.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще