Вчені розповіли про контакти давніх цивілізацій з інопланетянами на Землі. Крім цього, наші предки вміли пророкувати майбутнє.

Одним із вагомих доказів цьому є кришка саркофага майя. На думку археологів, це плем'я спілкувалося з представниками позаземних цивілізацій. Вони знайшли невеликі кам'яні циліндри, малюнки на яких являють собою інструкцію з польотів у космос. У них описуються дії льотної команди від включення моторів до орієнтування за зірками.

На території Єгипту знайдені ряд старовинних зодіакальних карт. З них стало відомо про життєвому циклі Сіріуса, який становить 1460 років, а Венера і Марс мають певні фазами. стародавнє зображення космонавта вдалося знайти в Туреччині. В даний час вона зберігається в Стамбульському археологічному музеї.

Популярні новини зараз
У Криму злетіла у повітря військова база: лунає повітряна тривога, почалася паніка Зірка "Сватів" Анна Кошмал вперше з початку війни особисто звернулася за допомогою до українців: "Немає іншого виходу" Рашисти вдарили по своїм містам: ЗСУ цього зробити просто не могли Ксенія Мішина з "Холостячки" широко розкинула ніжки на зеленій галявині, не всі оцінили: "Виглядає, ніби знову народила..."
Показати ще

В межах Камчатки, у двох сотнях кілометрів від села Тигиль, російські вчені побачили скам'янілості з залізними зубчастими циліндрами невідомого пристрою. По приблизному підрахунку, вік знахідки складає 400 мільйонів років.

Раніше в ході прямої трансляції з МКС над Північною Кореєю пронеслося НЛО.

За словами уфологів, якийсь інопланетний об'єкт досяг верхніх шарів атмосфери, проник туди, а після - віддав стовп яскравого білого світла і пропав. Через деякий час місцеві жителі почали розповідати про істоту, що здалося їм прибульцем.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, де насправді ховаються марсіани.