Група європейських та американських вчених зв’язала анорексію з генетичними проблемами. Також вчені упевнилися, що це захворювання носить психічний характер.

Про висновки своїх досліджень спеціалісти з Британії, Швеції, Німеччини та США описали у виданні Journal of Psychiatry.

У дослідженні автори проекту проаналізували стан близько 3,5 тисяч пацієнтів, у яких діагностували нервову анорексію та порівняли їх з майже 11 тисячами здорових людей.

"Ми ідентифікували один значний геномний локус для нервової анорексії на дванадцятій хромосомі, в регіоні, де, як раніше було показано, пов'язаним з діабетом першого типу і аутоімунними порушеннями", - сказала шведська дослідниця Сінтія Булі.

Дослідження, яке провели генетики показали, що розлади прийому їжі мають генетичних характер, та пов’язані з нейротизмом та шизофренією,а також доводять ідею того, що анорексіє є психічною проблемою.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Зеленський підняв мінімальну зарплату: хто отримає 20 тисяч і більше

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", у Франції заборонили моделям з анорексією виходити на подіум. Влада новим законом прагне захистити жінок від проблем зі здоров'ям, пов’язаних з недоїданням.