Група дослідників встановила, що велоспорт не впливає на сексуальне здоров'я, а також на функцію сечовипускання чоловіків. Про це свідчить дослідження, опубліковане в Journal of Urology,

Згідно з інформацією, у професійних велосипедистів таке ж сексуальне та урологічне здоров'я, як у плавців і любителів бігати.

Також вчені сказали, що переваги від їзди на велосипеді "значно переважають ризики".

Вчені обстежили 2774 велосипедистів з Великобританії, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії, а також 539 плавців і 789 бігунів, використовуючи ряд опитувань. З їх допомогою вони вимірювали статеве та урологічне здоров'я чоловіків.

Автори дослідження заявили, що їх результати не підтверджують негативний вплив на еректильну функцію через їзду на велосипеді, як вважалося раніше.

Навіть у найактивніших велосипедистів, які їздять більше двох років принаймні три рази на тиждень і долають 25 миль в день, також не знаходили ніяких розладів з "чоловічим" здоров'ям.

Нагадаємо, не складно уявити, що Стівен Кінг страждав колись проблеми з публічними виступами і сором'язливістю. Однак йому вдалося побороти сором'язливість, і тепер він ділиться власним досвідом.

Крім того, лікарі не рекомендують займатися самолікуванням, а звертатися до лікарні у разі виникнення застуди.

Дивіться сюжет про спорт

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", голозада фітнес-модель розповіла, як зберегти форми.