Багато хто думає, що на дні найглибшої частини океану живуть лише страшні та потворні істоти – адже туди навіть не потрапляє сонячне проміння.

Те, що така думка помилкова, нещодавно довели японські вчені, які вперше зняти на відео рибу, що живе на рекордній глибині Маріанської западини.

Дослідникам вдалося спустити спеціальний апарат в таємничий океанічний жолоб і вперше зафільмувати морського жителя на рекордній глибині. Ним, щоправда, виявився морський слимак. Але його вигляд не дуже відповідав назві - чарівна блакитна рибка вразила уяву дослідників

Нікому з її родичів, що мешкають на глибині 8 178 метрів і глибше, ще жодного разу не вдавалося потрапити в об'єктив камери. Та й зняти їх не так-то просто. Для цього дослідники занурили в пучину океану величезний апарат з камерами і приманкою з макрелі, на яку і клюнули мешканці Маріанської западини.

З огляду на те, що ці риби майже постійно живуть в повній темряві, можна лише припустили, якою значною подією для них стало прибуття величезного апарату, який приніс небачену кількість світла в їхній похмурий світ.

Популярні новини зараз

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Індонезії виявили невідомих морських чудовиськ.

СохранитьСохранить