Вчені знайшли на морському дні поблизу Індонезії невідомих раніше науці створінь, життя яких вдалося зафільмувати. Морські "чудовиська" нагадують риб, проте спеціалістам ще належить визначити їх вид.

Про це повідомляє National Geographic.

Новий вид морських мешканців виявив французький океанолог Еменрік Бенхаласс на глибині близько трьох кілометрів.Вчений розповів, що знайшов досить дивну рибу, яка навчилась використовувати свої плавники в якості ніг. Вона повертає нижні "кінцівки" та пересувається на них по морському дну. Якому саме виду належить це створіння, поки що невідомо.

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні 31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

Ще однією особливістю нових видів відзначили вміння маскуватися, вони зливаються з навколишнім "пейзажем", наприклад деякі не відрізнити на вигляд від каміння, деякі схожі на їжаків, вони мають безліч колючих шипів та вправно відганяють хижаків.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вчені з'ясували, як утворилося Мертве море.