Неймовірні прогнози фантастів минулого століття збуваються. Люди готуються до видобутку копалин на Марсі і редагують геном тварин. Тривала лабораторна робота дозволила створити ембріони "надконей". Нові тварини повинні будуть відрізнятися високою витривалістю, швидкістю та обсягами м'язової маси. На сьогоднішній день ембріони повинні бути пересаджені сурогатним матерям. Якщо вони приживуться, повідомляють російські ЗМІ, то народжених таким чином тварин можна буде навіть використовувати на Олімпіаді.

Для генної інженерії використовується технологія Crisp, що дозволяє вносити точні зміни в ДНК тварин. З допомогою неї вже були створені здорові ембріони більш сильних і швидких коней. Подальша їх доля залежить від того, чи зможуть вони прижитися у сурогатних матерів. Це може стати справжнім проривом у сфері конярства, адже згідно з правилами, такі коні зможуть брати участь у будь-яких змаганнях, навіть в Олімпіаді, нарівні зі своїми звичайними побратимами.

Фахівці компанії, що займається цим, зосередили увагу на редагуванні гена меостина, який відповідає за м'язову масу у коней. В теорії, він може дозволити коню краще набирати м'язову масу, бігти довше і швидше. "Наша наступна велика задача — фундаментально розвивати ці наукові досягнення для того, щоб їх можна було застосовувати і на інших видах тварин для різних цілей", — ділиться планами на майбутнє глава компанії.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про рекорд бика-мутанта

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Показати ще