Британський інженер Стюарт Івз пропонує NASA перетворити орбітальну обсерваторію-телескоп Хаббл на перший музей на орбіті. Про це повідомляє BBC. Хаббл лишатиметься в експлуатації ще кілька років, продовжуючи надсилати на Землю все нові знімки Всесвіту. Однак у найближче десятиліття деталі й компоненти обсерваторії почнуть приходити в непридатність, а сама вона поступово зійде з орбіти.

Оскільки космічні човники більше не літають, NASA не може відправити до телескопу чергову ремонтну місію. Хаббл приречений згоріти у щільних шарах земної атмосфери – приблизно на початку 2030-х. Стюарт Івз, який очолює форум Space Information Exchange, закликає США залишити телескоп на орбіті. Для спостереження на ту саму орбіту він пропонує запустити крихітний супутник кубічної форми – кубсат.

«Можна запустити маленьку автоматичну камеру, яка літатиме навколо нашого експоната і зніматиме відео для відвідувачів музею. Це відео можна буде дивитися, наприклад, у шоломі віртуальної реальності», – каже інженер.
У мережі з'явилися нові докази того, що інопланетна життя існує і живе вона прямо на єдиному супутнику Землі. До таких висновків прийшли вчені, коли отримали свіжі знімки з місяцеходу chang'e 3.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк блиснула принадами в Туреччині: справжня фараонша

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Юрій Великий з "Квартал 95" проміняв образ Зеленського на тюленя: "Акуна-матата"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Луноход chang'e 3 китайського виробництва ще ніколи не поводив уфологів. Раніше він фотографував на супутнику останки гуманоїдів, а також уламки інопланетних кораблів, які розвинулися на території Місяця. Нещодавно chang'e 3 зробив шокуючі кадри для сторонніх Місяця об'єктів, які змусили уфологів задуматися.

Мисливець за НЛО Джордж Грем припустив, що невластиві місячної середовищі об'єкти принесли з собою гуманоїди, які проживають на іншій стороні Місяця. Грем вважає, що на супутнику Землі існує ціла база, де мешкають живі інопланетяни.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що завдяки рідкісного космічного явища космічний телескоп "Хаббл" зумів зафіксувати найбільш віддалену окрему зірку за всю історію спостережень.