Завдяки рідкісного космічного явища космічний телескоп "Хаббл" зумів зафіксувати найбільш віддалену окрему зірку за всю історію спостережень.

"Вперше ми бачимо індивідуальну нормальну зірку – наднову, що гамма-сплеск, а єдину стабільну зірку на відстані в дев'ять мільярдів світлових років. Ці лінзи – дивні космічні телескопи", – розповів один з авторів дослідження, професор астрономії університету в Берклі Олексій Філіпенко.

Нагадаємо, що американські уфологи відзначають, що існує велика ймовірність того, що людство побачать інопланетян в 2033 році.

Теоретик змови і автор YouTube Conspiracy Depot, який назвав лише своє ім'я - Грехем, розповів, що прибульці вже тривалий час мешкають на МКС, що доводять недавні кадри, коли групу НЛО було помічено недалеко від космічної станції.

Популярні новини зараз
Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

"Існує теорія, що часові рамки були міцно встановлені і узгоджені світовими лідерами і дипломатами, і я думаю, що час для розкриття інформації про інопланетне життя відбудеться через 15 років, а саме в 2033 році", - повідомив Грехем.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що відомий сервіс допоміг виявити на землі постійного холоду незвичайну знахідку. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

У різний час вчені всього світу намагалися виявити в Антарктиді сліди стародавніх цивілізацій. Але істотних доказів для гучної заяви не завжди вистачало. А завдяки популярному у всьому світі сервісу Google Earth наукові співробітники можуть наблизитися до вирішення цього питання. Активні користувачі сервісу знайшли на теренах все ще недостатньо добре вивченого материка таємничу піраміду.

Світові наукові світила припускають, що древня споруда сотні років ховалася за величезними шарами льоду, які в деяких місцях досягають рекордної позначки в дві тисячі метрів.