На пляжі в Массачусетсі була знайдена велика біла акула, яку також називають акулою-людожером, була знайдена мертвою. Зовнішній вигляд хижачки здивував як поліцейських, так і біологів: половина її тіла виявилася пофарбована в червоний колір. Про це повідомляє Fox News.

Прибулі на місце поліцейські не змогли визначитися з причиною смерті тварини і покликали на допомогу вчених. Ті розкрили хижу рибу і виявили в її шлунку кілька свинцевих елементів.

Але всі зусилля вчених ніяк не пояснили незвичайний відтінок шкіри акули. Біологи досі не можуть пояснити, чому черево і частина морди тварини забарвилися в червоний колір.

Популярні новини зараз

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Показати ще

На даний момент, зразки шкіри і нутрощів тварини були передані в Центр вивчення білих акул. Дослідники сподіваються, що з часом зможуть розгадати цю загадку.

До слова, Instagram-модель Катаріна Заруцки вирушила на відпочинок на острів Ексума на Багамах. І як багато туристів для ефектного знімка вирішила поплавати з акулами. І пролила свою кров за цей необачний крок.

Острів Ексума знаменитий не тільки своїми неймовірними краєвидами, але й можливістю поплавати з акулами-няньками, які, як запевняє туроператор, абсолютно нешкідливі. Катаріна теж вирішила зробити з ними пару кадрів.

Дівчина вирушила у воду, де плавало кілька десятків акул-няньок. Як тільки Катаріна лягла на воду для гарного фото, одна з риб схопила її за руку і потягнула під воду. Все це потрапило на фото.

Для того, щоб звільнитися з пащі хижака, дівчині знадобилося кілька секунд. Як тільки вона це зробила, то підняла руку високо вгору, щоб не дати крові потрапити у воду і принадити інших акул.

Катаріна намагалася зберігати залізну витримку і спокій, і як можна швидше вийшла на берег. Сім'я одразу повезла її в лікарню.

Катаріна ні краплі не злиться на акул і розуміє, що укус однієї з них був для неї цінним уроком. Модель порадила людям не забувати про те, що акули-няньки хоч і мають нешкідливу репутацію, є морськими хижаками. Ніхто не дасть 100% гарантії, що вони не нападуть на вас.

Нагадаємо, у 1935 році німецьким антропологом Кенігсвальдом була зроблена сама чудова знахідка залишків південно-китайської фауни раннього плейстоцену. Це були три корінних зуба величезних розмірів, що належали якійсь великій антропоморфній мавпі, що отримала назву гігантопітека (Gigantopithecus blacki Кoenigswald).

Як повідомляв Знай.ua, ця маленька риба живе на мілководді Карибського моря. Вона уміє за дві секунди змінювати колір свого тіла і зливатися з роговими коралами, повз які пропливає.

Також Знай.ua писав про те, що на українському курорті сталась трагедія. Під час шторму загинули люди, серед яких дитина.