Вже давно фахівці NASA здійснюють спостереження за астероїдом 2016 NF23, який летить в сторону нашої планети.

Нещодавно вони повідомили про те, що небесне "тіло" пролетить поряд із Землею 29 серпня 2018 року. Про це розповів Daily Mail.

В цей день буде зафіксовано найкоротша відстань від Землі до астероїда - 4,8 мільйона кілометрів, що приблизно дорівнює 13 "дистанцій" від Землі до Місяця.

Крім того, астероїд "подорожує" зі швидкістю 32400 км / год і становить "потенційну небезпеку" для нашої планети. Крім того, фахівці NASA вражені розмірами астероїда: в поперечнику він становить від 70 до 160 метрів, що робить його крупніше піраміди Хеопса.

Популярні новини зараз

19-річна красуня вийшла заміж за 61-річного чоловіка: закохав у себе берцями

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

Варто також додати, що астероїд 2016 NF23 стане третім за розмірами небесним «тілом», яке пролетить поряд із Землею в кінці серпня - початку вересня, після астероїдів 2001 RQ17 і 2015 FP118.

До слова, дослідження Місяця людиною можуть поновитися вже через п'ять років. Керівник NASA Джим Брайденстайн поділився цим припущенням після відкриття на Місяці замерзлої води. Про це повідомляє Reuters.

Виявлені запаси замерзлої води можуть стати для людини на Місяці джерелом питної і технічної води, а також бути використані для виробництва ракетного палива і кисню.

Крім того, в NASA розраховують запустити тестовий політ без людей на борту в 2020, а повноцінну місію в 2023 році.

У найближчих планах NASA також створення орбітальної платформи-шлюзу і космічної станції на орбіті Місяця.

Нагадаємо, колишній астронавт NASA Леланд Мелвін розповів, що під час місії йому вдалося помітити на космічному кораблі невідому істоту, яка подавала ознаки життя. Космонавт зазначив, що істота за зовнішнім виглядом нагадувала медузу.

Як повідомляв Знай.ua, як заявив український вчений, радник голови Національного космічного агентства України Едуард Кузнєцов, непередбачуваного впливу великих небесних тіл на орбіту Землі виключати не можна.

Також Знай.ua писав про те, що у ніч на понеділок, 13 серпня українці зможуть спостерігати неймовірне природне дуже видовищне явище – метеорний потік Персеїди.