Буквально на днях, на березі острова Сент-Сімон, штат Джорджія, виявили дивну мертву морську істоту. Відзначається, що користувачі мережі вже встигли порівняти загадкову знахідку з Лохнеським чудовиськом.

Так, на мертву істоту натрапив американець Джефф Уоррен під час відпочинку з сином в Уольф-айлендському заповіднику. Про це передає The Daily Mail.

Якщо вірити словам чоловіка, тварина нерухомо лежала на пляжі, а на тілі виднілися поранення і кров. Варто уточнити, що загадкова істота мала довгу шию і маленьку голову. У той же час довгасте тіло морської тварини чимось нагадувало відоме всім Лохнеське чудовисько, проте його розміри були в рази менше.

Такі незвичні форми істоти вже наштовхнули вчених на порівняння з вимерлими рептиліями – плезиозаврами. Крім цього, директор Національної служби дикої природи США Ден Аше у свою чергу зазначив, що іноді акули при розкладанні можуть мати таку форму, тому не варто бити тривогу.

Зараз фотографію і відео загадкової істоти активно обговорюють у соціальних мережах. Люди порівнюють морську тварину з монстром, який, за переказами, жив у річці Альтамаха. Однак скептики запевнили, що ця морська істота може бути звичайним муляжем, який хтось підкинув, щоб пожартувати напередодні 1 квітня.

Нагадаємо, що не так давно робоча група Чорнобильської АЕС врятувала бродячу собаку – вона забралася на саркофаг над реактором станції. Двоє робітників піднялися на дах стометрової будівлі, щоб врятувати тварину.

В ході рятувальної операції їм довелося скористатися альпіністським спорядженням. Закріпивши на собаці рятувальні ремені, робочі разом з твариною спустилися на землю.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що новий вид щурів відкрила знімальна група BBC, яка прибула на острів Суматра. Порівняно з міськими щурами, це справжній гігант. Як пишуть західні ЗМІ, вчені збиралися знімати документальний фільм про вулкани і встановили на схилі одного з них кілька камер. Інфрачервоне обладнання засікло випромінювання істоти незвичайних розмірів.