Тіло величезної риби-монстра довжиною в 2 метри і вагою, як мінімум, в 150 кілограм винесло на один з пляжів південного Квінсленда в Австралії.

Першими тушу монстра виявили Джон і Райлі Ліндхольми, які прогулювалися вздовж пляжу Мур Парк. Пара приїхала сюди з сусіднього Гастінгса, щоб підшукати собі нове житло. Тепер вони двічі подумають чи варто переїжджати, хоча австралійцям і не звикати до "чудес природи".

Джон опублікував фото риби в соціальних мережах в надії, що хтось зможе впізнати дивне створіння. Один з користувачів припустив, що це могла бути величезна тріска, яка мутувала, інший сказав, що це групер. Але ближче всіх, на думку Джона, був користувач, який припустив, що риба відноситься до сімейства лоботових, також відомих як трьоххвості окуні.

Популярні новини зараз
Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору
Показати ще

За словами Джона на туші риби не спостерігалося ніяких слідів фізичних пошкоджень, тому висока ймовірність того, що її прибило до берега після природної смерті. Як би там не було, коли Джон повернувся до того місця на наступний день, туша риби вже зникла.

Спробували пізнати невідоме чудовисько і місцеві іхтіологи. За їх словами, тіло риби в дуже поганому стані, щоб дати точну відповідь, але найімовірніше це був квінслендський групер. Тим не менш, причини смерті істоти залишаються невідомими.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що безголовий монстр загнав науку в глухий кут. В мережі опублікували відеоролик, в якому відображена незвичайна тварина. За словами співробітника університету Массачусетсу Джилл Флемінг, жаба стала жертвою якогось хижака, наприклад, змії або американської норки. Найімовірніше, жабу врятувало те, що вона не була у свідомості в момент атаки.

Є ще одна версія, згідно з якою, завдати шкоди тварині могла жабоїдка. Це зелена муха-паразит, яка відкладає свої яйця на земноводних, а також амфібіях. Потомство, яке вилуплюється згодом живиться навколишньою тканиною. Варто відзначити, що мозок земноводного залишився неушкодженим і продовжував функціонувати.