Розробник комп'ютерних і відеоігор, японська корпорація Capcom, на честь запуску своєї новинки-хіта Monster Hunter: World ("Мисливець на монстрів: Світ"), оголосив премію у розмірі 50 тисяч фунтів стерлінгів (більше 70 тисяч доларів) тому, хто надасть переконливі докази існування легендарних чудовиськ про які багато говорять, але яких ніхто не бачив.

Докази слід пред'явити не пізніше 30 червня 2018 року. Їх перевіркою займеться відомий криптозоолог Джон Доунз.

“Історії про монстрів існують по всьому світу, хоча більшість з них — просто політ фантазії, і не кожен з цих монстрів існує. Я провів більшу частину свого життя, подорожуючи по світу в пошуках цих створінь. В дечому я домігся успіху, але так і не знайшов неспростовних доказів їх існування. Настав момент, коли я можу запропонувати свою допомогу і кинути виклик наступному поколінню шукачів", — заявив Доунз, який очолює один з центрів криптозоології.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "вторгнення" на кордоні України, вихід з карантину, слов'янська бабуся для Мер'єм Узерлі та втрачене щастя "Холостячки" Огнєвіч 

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Серед міфічних створінь, в пошуках яких зацікавлена корпорація, перераховані, серед інших, снігова людина, лох-неське чудовисько, чупакабра, русалки, монгольський гігантський хробак-вбивця Олгой-Хорхой, корнуоллский людина-сова та інші.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що знайдено найдавніший олівець світу.