Космічне агентство NASA планує спустити на дно чинного вулкана свої апарати, які допоможуть астронавтам відшукати прибульців на інших планетах.

Про це повідомляє портал VistaNews.

В результаті місії NASA Cassini вченим вдалося роздобути дані про те, що під льодами супутників Сатурна і Юпітера Енцелада і Європи можуть перебувати рідкі океани. Вивчивши ці дані, фахівці прийшли до висновку, що в таких умовах на супутниках можуть зароджуватися живі організми. Для підтвердження або спростування цієї гіпотези був організований проект SUBSEA - космічне і океанічне дослідження, в рамках якого вчені NASA в пошуках інопланетного життя опустяться на дно океану.

Експерименти пройдуть біля берегів Гавайських островів на глибині в кілометр. Основним об'єктом вивчення стане діючий підводний вулкан Лоіхі.

Співробітниця NASA і керівник програми SUBSEA Дарлін Лім в інтерв'ю проінформувала, що якщо в інших світах існують глибокі морські отвори, вони більше схожі на жерло Лоіхі. Вчені NASA не володіють розвідувальним судном, тому протягом 21 дня для вивчення Лоіхі співпрацюватимуть з Національним управлінням океанічних і атмосферних досліджень (НОАА).

Популярні новини зараз
Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Платіжки витягнуть останні копійки? В Україні прогнозують підвищення тарифів на деякі комунальні послуги Головне за ніч: анулювання повісток, 50 тисяч гривень штрафу водіям та збільшення субсидії в Україні Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках
Показати ще

Повідомляється, що дослідники спустять на дно активного вулкана Лоіхі, який розташований недалеко від острова Гаваї, апарати з дистанційним управлінням. За допомогою цих апаратів вчені збиратимуть унікальні камені і будуть спостерігати за мікробними організмами навколо вулкана. Дані знання допоможуть вченим у пошуках прибульців в Сонячній системі.

Вчені уточнюють, що якщо дослідження не принесе очікуваних результатів, то дасть корисні дані для розвитку як геології, так і космології.

Як повідомляв портал "Знай.ua", NASA іноді вдається отримувати інформацію з сусідніх галактик, яку інопланетні істоти відсилають у відкритий космос, можливо, в надії, що їх почують і прийдуть на допомогу.

Одне з таких послань, здається, вдалося розшифрувати. В посланні інопланетяни з іншої галактики послали сигнали SOS, повідомляючи, що їхня цивілізація гине через ядерну війну.