NASA пропонує всім бажаючим відправити своє ім'я на Сонце з допомогою зонда Parker Solar Probe, запуск якого запланований на літо цього року, повідомляється на сайті агентства.

Цей зонд першим в історії досягне атмосфери Сонця і зіткнеться з потужним дією його радіації. Імена всіх бажаючих будуть зібрані онлайн і записані на спеціальний чіп, який потім помістять на зонд.

"Зонд відправиться в регіон, в якому людство ще не бувало. Ця місія відповість на питання, які хвилюють наукове співтовариство протягом останніх десятиліть", - заявив Томас Зурбукен з NASA.

Імена бажаючих будуть прийматися до 27 квітня 2018 року. За поточними планами наукової команди місії, PSP пролетить через корону світила 24 рази, поступово зближуючись з поверхнею Сонця. Для того, щоб зонд не згорів під час першого такого рандеву, він обладнаний величезним тепловим екраном з спеціального вуглепластикового матеріалу, що відображає 99% світла і тепла, чия товщина складає 11 сантиметрів, а довжина і ширина – кілька метрів.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків
Показати ще

Незважаючи на настільки значний захист, корпус зонда буде розігріватися до температур, що становлять приблизно 1500 градусів Кельвіна, і піддаватися впливу потужного потоку радіації, що перевищує фон на Землі майже в 500 разів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американські вчені заявили, що людство досі не виявило інопланетян з однієї причини – пошуку заважає космічний сміття, який на великій швидкості літає навколо Землі, приглушаючи будь-які сигнали з космосу.

За словами американських фахівців, технологічно просунуті інопланетяни живуть у далеких світах, а тому не можуть бути виявлені супутниками, що обертаються навколо однієї планети. Справа в тому, що супутники з-за великої кількості космічного сміття не здатні вловити всі інопланетні сигнали.