Нашестя НЛО на Землю триває. Цього разу корабель прибульців проявився на Філіппінах. Величезна тарілка інопланетян ховалася за хмарою і лише на деякий час вона "втратила пильність".

Дивне явище помітили жителі Філіппін: з-за хмари визирав гігантський НЛО. Його ширина складала приблизно півкілометра. Місцеві жителі оперативно зняли на камеру дивний об'єкт і виклали знімок в мережу, шокувавши багатьох користувачів.

На найбільш чіткому кадрі можна розгледіти обриси величезного круглого НЛО. Фотографія зроблена під час заходу сонця. Тарілка неймовірних розмірів на мить показалась з-за хмари і протягом декількох хвилин її можна було спостерігати неозброєним оком. Вона мала в діаметрі не менше 500 метрів і округлі краї, що світились гарним кольором.

Користувачі обговорюють побачене, висуваючи різні версії з цього приводу. Багато хто підтримує ідею про нашестя НЛО на Землю.

Популярні новини зараз
Український боєць на тлі трофейної техніки записав звернення до "дон-дона" Кадирова: "Поїдеш у мішку" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Незважаючи на те, що більшість очевидців явища впевнені, що спостерігали саме НЛО, є і скептики. Вони продовжують стверджувати, що це звичайний фокус світла, що дав ефект веселки незвичайної форми. Також вони задають питання, як міг фотограф точно визначити розміри об'єкта, якщо його не було з чим було порівняти.

Однак, всі, що бачили фотографію, погоджуються, що в будь-якому випадку видовище було захоплюючим. При цьому настільки, що навіть налякало місцевих жителів.

Фахівці ж продовжують заперечувати уфологів, аргументуючи всі незрозумілі об'єкти в небі, в основному, грою світла. Їх опоненти заперечують: хіба для боротьби з "грою світла" в США були створені спеціальні засекречені підрозділи?

Крім того, якщо це гра світла, то чому вона стала спостерігатися так часто лише останнім часом, задають питання уфологи. Вони впевнені: позаземний розум веде активне дослідження планети і землян. Для якої мети - думки найрізноманітніші.

Нагадаємо, уфологи назвали всі секретні бази НЛО.

Як повідомляв Знай.ua, уфологи розшифрували дивне послання прибульців людству.

Також Знай.ua писав, що інопланетян звинуватили в підпалі Каліфорнії.