Вчені дійшли до приголомшливого висновку після дослідження людей яким встановили діагноз невроз.

Про це повідомляє Independent. Вони встановили, що хворі на невроз, живуть довше. Дослідження показало, що тривога та відчуття вразливості у людини пов'язані із нижчою смертністю.

"Наші знахідки важливі, тому що вони свідчать про те, що високий рівень неврозу іноді може мати захисний ефект, можливо, він змушує людей більш пильно стежити за своїм здоров'ям", - пояснила провідний дослідник Кетрін Гейл.

Під час дослідження задіяли аудиторію віком від 37 до 73 років. Учасники мали пройти тест з оцінки особистості. Для цього вимірювали рівень нейротизму. Крім того, оцінювався стан здоров'я, вимірювався артеріальний тиск та когнітивне функціонування.

Спостереження за піддослідним вели протягом шести років. Вчені виявили, що майже близько 5 тисяч учасників експерименту померли. Після перегляду свідоцтв про смерть вдалося встановлено, що ті, у кого був виявлений невроз переважно пережили тих, у кого такого діагнозу не було.

Популярні новини зараз

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Але подальше дослідження виявило певні особливості. Захисний ефект від неврозу спрацював лише у тих, хто оцінив своє здоров'я як нормальне чи погане.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, вченим вдалося вилікувати 9-річну дитину від страшного вірусу.