Ні для кого не секрет, що в світі існують дуже загадкові речі. Однак, скільки вчені не намагалися з'ясувати справжню суть, наука просто не може дати логічного пояснення деяким речам.

Тоді багато хто починає припускати, що в такому випадку потрібно звертатися до релігії, що саме релігія може дати відповідь на ці факти ... Але вся проблема в тому, що навіть релігія не в силі дати відповідь, пише Elise.

Рекомендуємо до перегляду дане відео, яке вказує на ТОП-10 дивних речей, над якими вчені всієї планети ламають голову.

Відповідний ролик опублікував користувач Професор Гугл на своєму Youtube-каналі. Варто відзначити, що відео вже встигло зібрати більше 850 тисяч переглядів, а багато користувачів спантеличені тим, що вони почули і побачили на відео.

Популярні новини зараз
Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця
Показати ще

На першому місці в ролику показаний якийсь коров'ячий компас. Вчені випадково помітили на картах Землі Google Maps координати, які з'єднуються в обриси великої кількості корів. Дивно, чи не так? Потім з'ясувалося, що корови на пасовищі завжди стоять в місцях магнітних полюсів і дивляться на Північ або Південь. Саме це явище вчені прозвали коров'ячим компасом.

На другому місці опинилися синхронні світлячки, які можуть цілою зграєю разом синхронізуватися і координувати свої спалахи світла. Видовище дивовижне, але пояснення цьому вчені не знайшли.

Третє місце зайняли артефакти на ірландських болотах, яких нарахували близько 6 тисяч. Вони були створені приблизно в 1800 році до н.е. Такі колодязі виглядають ну дуже дивно, і ніхто й гадки не має про їх призначення.

На четверте місце Професор Гугл помістив християнську реліквію Туринську плащаницю. Ця довга саржева тканина може бути похоронним саваном Ісуса Христа.

П'яте місце - кам'яна плита зі знаками Зодіаку. Намальовані на артефакті значки та лінії використовувалися в якості сонячного годинника. Деякі археологи вірять, що плита є ключем до древніх цивілізацій Північної Америки.

Шосте місце отримав Великий Заяцький лабіринт, розташований в Росії. Так, на острові були колись стародавні поселення, на яких розміщені петрогліфи, священні місця і унікальні кам'яні лабіринти.

На сьомому місці знаходяться нові сліди предків людини. Вчені виявили схожість в ДНК між нами і Денисовском людиною, чому нереально знайти пояснення.

Байгунскі труби розташувалися на восьмому місці в рейтингу. Цим утворенням у Білих горах Китаю до сих пір не знайшли призначення.

На дев'ятому місці опинився блуп - низькочастотний звук, який кілька разів був зафіксований Національним управлінням океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) влітку 1997 року. Підводний звук більше ніхто не чув, а багато хто вважає, що його відтворило якесь величезне створіння на дні Тихого океану (щось на зразок Ктулху).

Останнє місце посіла так звана Біблія диявола - найдавніший манускрипт, покритий шкірою і деревом. Відомо, що в книзі 310 сторінок, але багато втрачено. Де вони і, що там було написано, ніхто не знає.

Більш детальну інформацію про вищезгадані факти можна почути на відео.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про 8 таємниць історії, які до сих пір не можуть розкрити.