Сучасна зоологія описує майже два мільйона видів тварин, але, за оцінками вчених, це лише мала частина від загального числа всіх дійсно існуючих на Землі створінь, оскільки людство не вивчило й половини фауни океанів. Втім, в сучасному світі створювати нові види може не тільки матінка-природа, але й люди. З цього відео ви дізнаєтеся про самих незвичайних тварин-мутантів, яких створили вчені завдяки генній інженерії.

10 найбільш незвичайних тварин, створених наукою:

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що астрономи з університету Кардіффа виявили зірки, оточені хмарами "алмазної пилу".

Вони припускають, що наноалмази сформувалися через різке сублімації пилу і кристалів льоду.

Популярні новини зараз
Елітні татусі із синами "раптово" стали інвалідами: викрито схему "ухилення" від ТЦК Більше зняти та обміняти не вийде: які обмеження встановили банки Зміни у військовому обліку: українським чоловікам видадуть новий документ Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт
Показати ще

Газопилові кокони деяких "зірок-тінейджерів" складаються з наноалмазів. Вони яскраво світяться в мікрохвильовому діапазоні, повідомляє Independent з посиланням на статтю вчених з Університету Кардіффа.

Варто відзначити, що дослідники більше 20 років намагалися з'ясувати, з чого складається загадкове мікрохвильове випромінювання Всесвіту і як воно сталося.

Для того щоб дізнатися це, астрономи за допомогою радіотелескопів і інфрачервоних обсерваторій спостерігали за 14 молодими і досить великими зірками, які тільки почали свій життєвий шлях.

Спостереження показали, що невідоме мікрохвильове світіння характерно тільки для тих зірок, в чиєму газопиловій коконі відсутні складні вуглеводні молекули, але при цьому було іншого з'єднання - мікроскопічні алмази розмірами в декілька нанометрів.

За попередніми оцінками, "кокони" цих зірок, де знайшли наночастинки, які містять ще і наноалмази. Відзначається, що вони сформовані з 2-3% від загальної маси вуглецю у всьому протопланетному диску.

Як виникає така "алмазна" крихта, поки не відомо. Однак є версія, що вона з'являється після різкого випаровування пилу і кристалів льоду в "коконах" молодих зірок і їх подальшої конденсації.