Сицилійські програмісти у ході дослідницької роботи з'ясували, що для побудови блискучої кар'єри має значення не тільки талант і завзятість. Від працівника потрібно ще опинитися в потрібному місці, в потрібний час». Виявити таку закономірність дозволило дослідження вибудуваної віртуальною моделлю суспільства. Про це повідомляє Страна.Ua.

В якості прикладу удачливого людини, якій вдалося прославитися і стати одним з найбагатших людей планети, фахівці привели Білла Гейтса. Знання, які він отримав завдяки додатковим заняттям на комп'ютері, дозволили йому отримати досвід програмування, хоча доступ до ЕОМ в той час мали 0,01% населення.

Але одним з ключових моментів, що вплинули на успішний розвиток подій у подальшому, стало те, що мама зірки була знайома з головою IBM. Це дозволило молодому даруванню підписати контракт з провідною компанією-виробником ПК,

«Звичайно, не варто применшувати рівень інтелекту і старання Гейтса, але їх явно не вистачило для такого успіху», - зазначив Чэнвэй Лау з Школи бізнесу при Уорикском університеті, розташованому у Великобританії.

Популярні новини зараз

Комунальники Марцінківа знесли пів Франківська: це незаконно

"Буковель" продовжує веселитися на "почервонілому" Прикарпатті: "Окреме місце на карті"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Показати ще

Щоб знайти підтвердження важливості вдалого збігу обставин, експерти з Катанійского університету в Сицилії створили комп'ютерну модель суспільства. Вона включала тисячу людей, половину з яких наділили великою кількістю талантів і грошей, а всіх інших – меншим.

Протягом віртуальних 40 років віртуальні громадяни будували кар'єру. Комусь підверталися можливості, завдяки яким вони починали стрімко підніматися вгору, а хтось переживав постійні труднощі.

Проаналізувавши загальну тенденцію, стало зрозуміло, що ті вигадані учасники, хто став успішним, частіше за інших отримували несподівані «подарунки долі». Мова йде про корисні знайомства, які дозволяли створити міцні зв'язки для майбутніх перспектив.

Головний автор роботи, професор Алессандро Плучино, вважає, що роль везіння сьогодні явно недооцінюють.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", стрес, погана екологічна обстановка і постійна зайнятість негативно впливають на загальне здоров'я організму. Явною ознакою цього є і випадання волосся. Для уповільнення процесу і поліпшення стану волосся можна використовувати домашній шампунь, приготування якого не складе труднощів навіть тим, хто раніше ніколи не використовував народні кошти.