Існує багато думок щодо інопланетянів та їх численних візитів на нашу планету. Деякі люди стверджують, що інопланетні форми життя залишають на землі свої "подарунки".

Про це пише ресурс Don`t Panic.

Проте відомі такі артефакти, походження яких важко пояснити навіть досвідченим вченим. Тому доводиться припускати, що це справа рук неземних істот.

Зубчасте колесо

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Показати ще

У Владивостоці знайшли об'єкт, що схожий на зубчасте колесо. Він знаходився в шматку вугілля. Людина, котра зробила цю знахідку не змогла з'ясувати що саме перед нею, тому звернулася до вчених. Останні повідомили, що колесо виплавлене з алюмінію і його вік близько 300 мільйонів років. Все б нічого, але такий якісний алюміній можна було отримати тільки штучно, і в перший раз його виготовили в 1825 році. Спочатку були припущення, наче колесо є частиною корабля інопланетних створінь. Але вчені з цим не погодились, тому досі вивчають знахідку.

Загадкова сфера Бетц

У сім'ї Бетц відбулася пожежа, що знищила близько 88 акрів лісу. Розгрібаючи згарища, вони натрапили на загадковий предмет у вигляді сфери з гладкою поверхнею і дивним зображенням трикутника. Діаметр сфери - близько 20 см. Сімя подумала, що це секретний гаджет НАСА або радянський супутник-шпигун. Пізніше вони відкинули ці думки, але все ж забрали предмет із собою. Через два тижні, коли син цієї пари грав на музичному інструменті, то артефакт почав реагувати на музику. Він видавав пульсуючі звуки.

Кам'яна голова

У 1930-х роках вчені знайшли величезну статую з пісковика. Вона знаходилась у гватемальських джунглях і нагадувала кам'яні статуї майя. Статуя мала вигляд подовженого черепа з дрібними рисами обличчя. Дослідники зауважили, що цей артефакт - не зображення людини, оскільки він не був схожим на неї. Деякі зробили припущення, що голова - частина величезної конструкції, яка розміщена під землею. Цей пам'ятник знищили під час революції.

Енігмаліт Вільямса

У 1998 році турист Джон Вільямс знайшов в землі незвичайний металевий виступ. Викопавши якого він виявив, що це частина якогось електроагрегату. Відтоді на місце знахідки почали з'їжджатися практично всі уфологи світу. Вільямс запевняв, що під час виявлення агрегат не був приклеєним до каменя. Скеля сама сформувалася навколо нього.

Стародавні літаки

Інки та інші доколумбійські племена залишили людству після себе цілу низку речей, що викликають запитання. Їх функцій вчені не можуть зрозуміти і сьогодні. Найдивніші з них називають древніми літаками. Це невеликі золотого кольору об'єкти, що схожі на реактивні літаки. Спочатку гадали, що це зображення тварин. Можливо, інки контактували з інопланетянами, які і робили ці штуки.

Гобелен «Тріумф літа»

Гобелен, знаменитий під ім'ям «Тріумф літа», був створений в м. Брюг у 1538 році. Зараз він перебуває в Національному музеї Байеріш. Цей артефакт містить зображення безліччі схожих на НЛО об'єктів, які літають в небі. Їх присутність на цьому гобелені і досі не може пояснити ніхто. Проте є версія, що НЛО тоді пов'язували з богом і його заступництвом.

Прославлення Євхаристії

Італійський художник 16 століття Вентура Салімбені написав одну з найзагадковіших ікон в історії. Її назва - «Прославлення Євхаристії» . Це триптих, дві частини якого мають традиційний вигляд. Вони демонструють святих біля вівтаря. Але третя - верхня частина зі Святою Трійцею містить на собі щось, схоже на космічний супутник. На полотні знаходиться сферичний об'єкт металевого кольору з антенами і дивними вогнями. Деякі переконані за краще вважати це зображення доказом позаземного життя, інші гадають, що це своєрідне зображення глобуса. Загадкові вогні - це сонце і місяць, а антени - символи влади бога, наче скіпетри.

Артефакти майя

У 2012 році уряд Мексики оприлюднив низку секретних артефактів. Ці речі знайшли в пірамідах в Калакмулі - місці, де було одне з найбільш розвинених міст майя. Більшість знахідок описують НЛО і інопланетян. Проте ці артефакти можна було побачити лише в документальному фільмі, тому йдеться про їх містифікацію.

Шрі-ланкійські метеорити

Дослідники, які вивчали метеорит,заявили, що це не просто шматки космічного каменю. Це штучно створена річ, що містить копалини водорості, які явно мають позаземне походження. Професор Чандра Вікрамасінгх, повідомляє, що скам'янілості дають переконливі докази панспермії (гіпотеза про те, що позаземне життя існує).

Як писав раніше портал "Знай.ua" вчені склали фоторобот інопланетянина.