Ми звикли бачити веселку від сили кілька хвилин. В наших краях це відбувається при швидкому чередуванні дощу і сонячної погоди. Однак студенти і співробітники Китайського університету культури у горах Тайбея безперервно спостерігали веселку цілих 9 годин. Тепер це явище претендує на новий рекорд в книзі Гіннеса. Така "невтомність" веселки пояснюється особливостями клімату на гірському хребті Янмінгшан, де розташований кампус університету. Як повідомляє ВВС, попередній райдужний рекорд був поставлений в Англії, 23 роки тому.

За допомогою студентів та спільноти кампусів Професор Чжоу і другий професор Лю Цзін-хуан доклали всі зусилля для фіксації унікального явища. Зібрані спостереження доводять, що явище тривало з 06:57 до 15:55 – 8 годин 58 хвилин. Якщо комісія рекордів Гіннеса підтвердить цю інформацію, це зруйнує попередній запис для самої "довгої" веселки, встановленої в Уезербі в Йоркширі, Англія, 14 березня 1994 року. Тоді тривалість перебування склала близько шести годин.

"Через чотири години ми мобілізували всіх наших учнів і стали повідомляти всім у школі, щоб студенти фотографували і відправляли нам фотографії", — сказав професор Чжоу. "Коли ми подолали попередній рекорд в шість годин, я ледве міг сидіти за ланчем, це було в обідню пору. Я був так схвильований, я хотів переконатися, що ми зняли веселку. Але потім сталося щось ще більш неймовірне, вона перевершила попередній рекорд ще на три години!".

Популярні новини зараз
Залишилось два дні: українців попереджають востаннє Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Веселка тривала так довго через північно-східноий мусон, який є сезонним явищем на даній території. Такі атмосферні умови поширені взимку в гірському хребті Янмингшан в Тайбеї, де розташований кампус, що робить його ідеальним місцем для виявлення довготривалих веселок, сказав професор Чжоу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про рожеву веселку