Ми звикли бачити веселку від сили кілька хвилин. В наших краях це відбувається при швидкому чередуванні дощу і сонячної погоди. Однак студенти і співробітники Китайського університету культури у горах Тайбея безперервно спостерігали веселку цілих 9 годин. Тепер це явище претендує на новий рекорд в книзі Гіннеса. Така "невтомність" веселки пояснюється особливостями клімату на гірському хребті Янмінгшан, де розташований кампус університету. Як повідомляє ВВС, попередній райдужний рекорд був поставлений в Англії, 23 роки тому.

За допомогою студентів та спільноти кампусів Професор Чжоу і другий професор Лю Цзін-хуан доклали всі зусилля для фіксації унікального явища. Зібрані спостереження доводять, що явище тривало з 06:57 до 15:55 – 8 годин 58 хвилин. Якщо комісія рекордів Гіннеса підтвердить цю інформацію, це зруйнує попередній запис для самої "довгої" веселки, встановленої в Уезербі в Йоркширі, Англія, 14 березня 1994 року. Тоді тривалість перебування склала близько шести годин.

"Через чотири години ми мобілізували всіх наших учнів і стали повідомляти всім у школі, щоб студенти фотографували і відправляли нам фотографії", — сказав професор Чжоу. "Коли ми подолали попередній рекорд в шість годин, я ледве міг сидіти за ланчем, це було в обідню пору. Я був так схвильований, я хотів переконатися, що ми зняли веселку. Але потім сталося щось ще більш неймовірне, вона перевершила попередній рекорд ще на три години!".

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще

Веселка тривала так довго через північно-східноий мусон, який є сезонним явищем на даній території. Такі атмосферні умови поширені взимку в гірському хребті Янмингшан в Тайбеї, де розташований кампус, що робить його ідеальним місцем для виявлення довготривалих веселок, сказав професор Чжоу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про рожеву веселку