У лютому компанія Boston Dynamics показала, як їх модель SpotMini успішно відкриває двері за допомогою механічної руки і залишає приміщення. Через кілька днів розробники опублікували ще один ролик — на цей раз з тестуванням робота.

Оцініть відео з унікальними роботами:

З допомогою хокейної ключки і «повідка» людина всіляко заважав робособаке досягти своєї мети. Але в підсумку SpotMini все одно вибрався з кімнати.

Журналіст TechCrunch понадіявся, що в майбутньому роботи будуть дуже терплячі і не пригадають людям подібне звернення. І заздалегідь вибачився перед пристроями: один раз співробітник Boston Dynamics дозволив йому штовхнути робота.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

На Хмельниччині безстрашний маршрутник схопив злочинця просто в салоні: куди зібрався?

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Показати ще

Раніше повідомлялося, що на гірськолижному курорті Веллі-Хіллі Парк в окрузі Хоэнсеон недалеко від місця проведення зимових Олімпійських ігор, пройшла гонка лижників-роботів. У заїзді взяли участь вісім роботів-гуманоїдів.

Конкурентами в перегонах були гуманоїдний робот заввишки від 75 до 160 сантиметрів. У них були механічні лікті і коліна, які могли згинатися, як людські. Журналісти відзначають, що роботи "були розроблені в університетах по всій країні", а конкурс був організований місцевим Міністерством торгівлі, промисловості та енергетики.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що роботи навчилися подавати пиво.