Нещодавно стало відомо, що Пентагон фінансував дослідження непізнаних літаючих об'єктів (НЛО), щоб визначити, чи дійсно вони являють загрозу. Одна з цілей програми — з'ясування істинної природи аномальних атмосферних феноменів: є вони апаратами ворожих країн або кораблями прибульців з космосу.

16 грудня 2017 року газета The New York Times повідомила, що Міністерство оборони США витратила кілька десятків мільйонів доларів на програму дослідження НЛО, яка проводилася з 2007-го по 2012 рік. Як писало видання, кілька високопоставлених чиновників були переконані в тому, що інопланетяни дійсно існують і вони відвідують Землю.

В рамках програми було підготовлено ряд документів, що містять записи спостережень НЛО, які демонстрували технічні характеристики, що перевершують можливості сучасних літаків і вертольотів. Пілоти повідомляли про дивні вогні, які здійснювали неймовірні віражі і йшли від переслідування на неймовірних швидкостях.

Популярні новини зараз
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Пентагон фінансував приватну компанію Bigelow Aerospace, що належить підприємцю Роберту Бігелоу. Основна мета цієї організації - розробка орбітальних туристичних модулів і розвиток космічного туризму. Але Бігелоу був переконаним прихильником уфологічних ідей, та до того ж мав корисні зв'язки в Конгресі. Його старий друг, впливовий сенатор-демократ Гаррі Рейд, який також цікавився НЛО, зміг переконати Пентагон у необхідності вивчити проблему аномальних атмосферних явищ.

З такою підтримкою Bigelow Aerospace не тільки могла найняти дослідників для розбору випадків зустрічі з НЛО, але і організувати в Лас-Вегасі сховища "секретних матеріалів" - нібито невідомих науці сплавів та інших речовин, виявлених на місці інцидентів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що інопланетяни відвідали МКС.