Жителів Майамі перелякали таємничі вогні, які хаотично рухалися в небі.

Дивне відео з "НЛО" опублікував Даніель Зелкович в співтоваристві UFO Hunters в соцмережі Facebook. За словами чоловіка, дивне світло він побачив 14 лютого близько п'яти годин ранку і відразу ж вирішив зафіксувати незвичайне явище.

"Що це таке, чорт забирай?" – каже здивованим голосом один з очевидців на відео.

На кадрах видно, що вогні переміщуються в повітрі, залишаючи за собою шлейф, як у комети. За словами Даніеля, об'єкти кілька разів утворювали рівне коло у небі. Через якийсь час вони зникли один за іншим.

Популярні новини зараз

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" вразив невиданими архівами за 10 років подорожей

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"Ми бачили, як близько десяти вогнів в небі шикувалися в ідеальну лінію, перебуваючи на рівній відстані один від одного, потім вогні пішли прямо вгору і встали в коло", – розповів чоловік.

При цьому головний фото - і видеоаналитик MUFON, організації, яка займається дослідженням НЛО, Марк-Антоніо заявив виданню Sun Online, що, хоча кадри виглядають "вражаючими", він підозрює, що це могли бути звичайні китайські ліхтарики.

За словами експерта, вогні насправді помаранчеві, але здаються білими через спотворення камери мобільного телефону, а їх дивний рух пояснюється береговими вітрами.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що червоний НЛО відвідав Білорусь.