З'ясувався вік, в якому від роботи хочеться втекти

поділитись
К середині продуктивного періоду життя, стреси, нестача друзів і недооцінка оточуючими призводять до втрати задоволення від роботи

Британські дослідники з компанії Happiness Works розібралися, в тому, з якого віку людина найбільш сильно починає ненавидіти свою роботу.

 

Вченим з британської компанії Happiness Works вдалося зрозуміти, в якому саме віці середньостатистичний працівник втрачає інтерес до своїх службових обов'язків, а часом і до життя в цілому. Саме в цей період, як вважають дослідники, люди починають ненавидіти працю, якою вони займаються, і вдаються думки про помилковість власного життєвого вибору.

 

Отримані в результаті дослідження дані були опубліковані зарубіжними ЗМІ. Висновки невтішні: найбільш продуктивний вік людини, десь між 35 і 50 роками як правило супроводжується станом зневіри і розчарування. Вочевидь це пов'язано з тим, що до 35 людині стає зрозуміло, що молодість пройшла і труднощі на роботі мають не тимчасовий характер, а сама робота не стане легше.

Тим не менш, переступивши 50-річний бар'єр, людина знову знаходить у собі сили любити життя і деколи навіть отримує задоволення від роботи. Попутно дослідники з'ясували, що саме викликає невдоволення більшості трудящих. Серед дратуючих факторів, як найбільш поширені виділяються відсутність або нестача друзів, постійна напруга,не спадаюча навіть на вихідних і недооцінка керівництвом заслуг працівників.

Нагадаємо, що раніше портал "Знай .ua" публікував перелік професій, які найчастіше призводять до психічних розладів.

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
робота, дослідження, стрес
Такого не очікували навіть самі вчені
0
0
17:25 26.04.2018
Вчені зробили вражаюче відкриття, яке розкриє очі всім песимістам
0
0
13:21 26.04.2018
Ніхто не розуміє, що відбувається
0
0
08:40 26.04.2018
Папуаси робили кинджали з людських кісток заради престижу
0
0
23:39 25.04.2018
Скелет прибульця вразив вчених
0
0
20:40 25.04.2018