Біологи з Вищої технічної школи Цюріха записали альбом "Mezzanine" групи Massive Attack на спіраль ДНК. Про це повідомляє Futurism.

Для запису альбому "Mezzanine" на ДНК дані спочатку довелося перевести з двійкового коди в четверичных за чотирма нуклеотидам, після чого синтезувати необхідні молекули ДНК з потрібною послідовністю.

Після цього на створені ДНК записують необхідні послідовності, а потім висушують молекули — в такому вигляді вони можуть зберігатися тисячі років, а на один грам молекул можна записати до 1 млрд терабайта інформації.

При цьому поки що неможливо почати масово записувати дані на ДНК, оскільки це надто дорогий і тривалий процес. Але прогрес не стоїть на місці, і, цілком можливо, це стане для нас буденністю.

Популярні новини зараз

Українська Кардашьян поманила загадковими написами на голому тілі: "Йди за мною"

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple на один день змінила свій логотип. Іноді компанія Apple модернізує свій логотип по всьому світу. Таким чином вона висловлює свою підтримку організаторам тієї чи іншої події. Найближчий захід, заради якого Apple зробить апгрейд "яблука", пройде в цю неділю, 22 квітня.

22 квітня по всьому світу відзначають День Землі. Більшість роздрібних магазинів Apple вже змінили свій логотип: до традиційного "яблуку" додався зелений листочок, який символізує турботу корпорації про довкілля. Також працівники Apple Store переодягнуть свої традиційні сині футболки на тематичні зелені.

Крім того, корпорація представить нового робота Daisy, презентація якого приурочена до свята. Робот вміє розбирати iPhone на частини, займається переробкою і складанням. На початку квітня всі структури Apple повністю перейшли на відновлювану енергію.

Представники компанії повідомили, що в 2018 році показник використання "зеленої" енергії Apple досяг 100 %.