За новими науковими даними, через п'ять мільярдів років, життя на Землі загине від посухи. Наше світило зараз є жовтим карликом. Але у віддаленому майбутньому Сонце стане червоним гігантом. Температура сонячної корони при цьому зросте.

Сонце стане сильніше нагрівати планети навколо себе, в тому числі і Землю. На її поверхні почнеться аномальна спека, що буде супроводжуватися рядом аномальних погодних процесів. Більшість водойм на земній поверхні просто випаруються.

Без води складно організоване білкове життя прожити не може, тому всі види тварин, а також люди, загинуть. Якщо не евакуюються до того часу в більш придатне для проживання місце.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вчені розповіли, коли насправді зародилося життя на Землі. Завдяки сенсаційній знахідці, зробленій археологами в австралійських горах, вчені отримали докази існування життя, яке з'явилася на Землі ще 3,5 мільярда років тому.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

В горах Австралії вченим вдалося знайти останки графіту, вік якого оцінюється в більш ніж 3,5 мільярда років. Дані останки є свідченнями того, що у вказаний період часу на Землі вже існували археї. Дані одноклітинні мікроорганізми є примітивними, але все ж формами життя. Вчені пояснили, що 3,5 мільярди років тому атмосфера Землі значно відрізнялася від нинішнього стану справ на планеті, так як в ті часи рівень кисню був досить низький і не всі живі істоти могли б вижити в таких умовах.

Група вчених, що представляє Університет Вісконсіна, провела ретельний аналіз знайденого графіту, який встановив, що частина речовини в ньому має біологічне походження. Раніше передбачалося, що археї з'явилися на Землі лише 2,7 мільярда років тому, проте, останнє дослідження фахівців на чолі з Джоном Воллі зуміло довести, що живі організми з'явилися на Землі набагато раніше.