Шведська компанія Ericsson опублікувала дослідження впливу повільного завантаження відео в інтернеті на здоров'я людини.

Вчені провели експерименти в рамках проекту "Стрес при затримках відеопотоку". І виявилося, що повільна швидкість передачі даних може привести до проблем із серцем і нервовою системою.

Експерти запропонували добровольцям подивитися відео, яке, за умовами досліду, повільно довантажувалося і постійно "висло".

Учасники експерименту були підключені до спеціальних апаратів, які знімали показники мозкової активності й роботи серця.

Затримки у стрімінгу приводили до почастішання серцебиття піддослідних на 38%, а рівень стресу з кожною новою паузою в перегляді зростав удвічі.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 6-12 травня для всіх знаків Зодіаку: труднощі Близнюків, союзники Скорпіона та успіхи Риб "Продам місце в черзі": чоловіки штурмують ТЦК, воєнкоми не справляються Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа Українцям кардинально змінять правила оплати комуналки: до чого готуватись
Показати ще

Згідно із результатами дослідження, емоційне напруження, яке користувач відчуває від низької швидкості інтернету, можна порівняти з ефектом від перегляду фільму жахів або тривалої пробіжки.

Втім, коли стрімінг пропадав більше, ніж на 6 секунд, рівень стресу в добровольців починав падати - вони просто втрачали інтерес до перегляду.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вчені розповіли, як брати і сестри впливають на мозок.