NASA опублікувало в Мережі відео  польоту крізь туманність Оріона. Ролик був змонтований з фото, переданих на Землю космічними телескопами Hubble і Spitzer.

Це візуалізація подорожі знаменитою зореутворюючою областю Туманності Оріона. Хвилюючий політ починається з прольоту крізь шар газу над туманністю, названим "вуаллю". Спуск до газової поверхні дає огляд структури регіону, оскільки вітри і випромінювання центрального кластера вирізали довгу "долину" в хмарі. Масивні яскраві зірки відповідають за нагрів газу до температури, при якій він світиться.

Опубліковане це вражаюче відео на YouTube-каналі NASA Video. У ньому показані більше 3000 зірок різного розміру в видимому і інфрачервоному діапазонах.

Туманність Оріона є емісійною туманністю, яка  світиться, вона розташована нижче Пояса Оріона. Виявив ​​туманність у 1610 році Нікола-Клод Фабрі де Пейреск.

Популярні новини зараз

"Це через мене": Тіна Кароль через 7 років видала правду про покійного чоловіка

На пенсію у 50 не вийдемо: що робити українцям за відсутності трудового стажу

Пенсіонерам пообіцяли надбавки, але жити легше не стане: що не так з підвищенням

Світу показали рекордно маленький телефон: менший від звичайної запальнички, але більший, ніж монета

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", міжпланетна станція New Horizons зробила фото космосу на рекордному віддаленні від Землі. В об'єктив зонда потрапили об'єкти поясу Койпера.