Вчені виявили, що звичка спати вдень має позитивний вплив на організм.

До такого висновку прийшли вчені з університету Південної Каліфорнії, пише "Сегодня".

Сон довжиною до півгодини в денний час позитивно впливає на роботу мозку. Він допоможе тобі зберегти ясність розуму і жвавість думок в другій половині дня.

Вчені дослідили, що найкраще зробити коротку паузу на сон з 15 до 16 годин.

"Півгодинна дрімота у період з 15 до 16 годин дня оптимально підходить для перезарядки самопочуття і виходу на новий виток працездатності. У цей час з-за природного спаду циркадного ритму багато людей починають відчувати сонливість і втрачають пильність, так що, скористайся цим часом з максимальною користю ", - зазначили автори дослідження.

При цьому вчені попереджають, що більше 30 хвилин в цей період краще не спати, так як сон може перейти в глибоку фазу і після його завершення буде складно прокинутись.

Популярні новини зараз
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", група дослідників з Китаю і Тайваню розробила новий спосіб виробництва сталі, яка за характеристиками перевершує нинішню сталь.