За словами експертів, два американських військових літака GeneralDynamicsF-16 Fighting Falcon воювали з НЛО. Уфологи вели спостереження за небом над паранормальною "Зона 51". Спочатку вони побачили два військових літаки, а потім помітили поруч з ними таємничий літаючий об'єкт. Вони припускають, що він має неземне походження.

Швидше за все, цей апарат НЛО був безпілотним, не залишав у повітрі спутний струмінь і мав трикутні обриси. Можливо, американським військовим довелося битися з ним.

Більш критично налаштовані користувачі Мережі припустили, що на фото всього лише випробування нового літального апарату. Поряд з так званої "Зони 51" знаходиться база військово-повітряних сил США. Ймовірно, там проводилися випробування нового безпілотника". А уфологи впевнені, що стали свідками битви людей і прибульців.

Раніше повідомлялося, що НЛО у вигляді білогї кулі помітили в Північній Норвегії. Деякі припускають, що об'єкт пов'язаний з Ілоном Маском.

Популярні новини зараз

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Показати ще

Місцеві жителі Північної Норвегії стали свідками незвичайного явища НЛО. Високо в небі вони помітили сяючу білу кулю, несхожу на земні об'єкти. НЛО завис у повітрі, плив по небу з повільною швидкістю, а перед заходом сонця розділився на дві половини і зник. Пізніше, такий же об'єкт побачили норвежці в іншій частині країни.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що жінок порівняли з прибульцями.