Стрес - це в будь-якому випадку життєвих досвід, а тому з будь-якої складної ситуації можна вийти з користю для себе, якщо обдурити власний неспокійний організм. Всі ми знаємо, що часто стрес провокує погіршення здоров'я і порушення сну. Але ще частіше - змушує підбадьоритися і обтрусити мох, який довгий час здавався комфортом. Проблеми теж можуть надихати, активізувати азарт і покращувати продуктивність.Професор університету в Вірджинії Джеффрі Россмен виклав свою точку зору на порталі Rodale Wellness: він не розповідає про людей, які переживають стресові ситуації стандартно. Під приціл його уваги потрапляє принципово інша категорія людей, у яких варто чогось повчитися: вони з нетерпінням чекають на складні переговори, важкі проекти, близькі дедлайни і величезні ризики. Це розширює кругозір, тримає в тонусі і не дає занудьгувати.П'ять рекомендацій від Джеффрі Россмена, як витягти зі стресу користь.

Популярні новини зараз

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

1. Не бійтеся страху. Якщо ви знаходитеся в ситуації, коли серце б'ється швидше, а долоні починають пітніти, просто заспокойте себе тим, що це нормальна реакція на стрес і все буде в порядку. Викид адреналіну стимулює організм краще справлятися зі стресом, підтримувати емоційні життєві сили. Постарайтеся заспокоїтися і контролювати себе, так ваша тривога істотно зменшиться.2. Уявляйте ситуацію в позитивних тонах. Якщо на вас чекає важливий виступ перед публікою, наприклад, презентація проекту перед колегами, уявіть собі, що ви відмінно з цим впораєтеся. Ваше позитивне очікування допомагає відчувати себе впевнено і енергійно безпосередньо під час виступу.3. Підбадьорюйте себе. Якщо ви зіткнулися зі стресовою ситуацією, подумки заспокоюйте себе фразами "Я можу з цим впоратися, це нескладно", "В моїй практиці були і більш складні завдання", "Що я можу дізнатися з цього досвіду?", "Як ця ситуація допоможе мені вирости? ". Думайте позитивно, і стрес не буде здаватися катастрофою.4. Відкиньте перфекціонізм. Аби досягти успіху, не обов'язково робити все досконало. І якщо проект не вийшов настільки досконалим, як ви його уявляли, не варто бачити в цьому невдачу. Намагайтеся в, здавалося б, провалі шукати шляхи поліпшення ситуації. Аналізуйте будь-який досвід, щоб досягати успіху.5. Подружіться зі своїм диханням. Дихання - це універсальний і завжди доступний спосіб впоратися зі стресом. Повільне, глибоке і ритмічне дихання допомагає відновити контроль над ситуацією і відчути себе впевнено.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені з'ясували, як часто людина ризикує задихнутися уві сні.