Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела незвичайне дослідження, в результаті якого дійшла висновку, що зраду партнера цілком можна передбачити, варто лише поспостерігати за декількома факторами.

Як говориться в статті для Journal of Personality and Social Psychology, експеримент тривав протягом 3,5 років. Вчених цікавили два пункти: як швидко у людини проявляється схильність до знецінення і наскільки скоро відволікається увага.Під час дослідження учасникам показували фотографії чоловіків і жінок, як дуже привабливих, так і середньої зовнішності. В результаті з'ясувалося, що ті, хто швидко відривався від розглядання красенів і красунь, були на 50% менш схильні змінювати подружжю. У той же час ті, хто розглядав фото подовгу, зраджували частіше.

При цьому психологи повідомили, що рідше зраджували ті учасники, які занижували привабливість людей на фото і говорили, що не бачать нічого особливого у вродливих людях.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

На 22-му році життя загинула зірка "Гри престолів", цілий рік бився з хворобою

Показати ще

Вчені відзначили, що обидва процеси відбуваються в людини неусвідомлено і, що на них можуть впливати як біологічні чинники, так і життєвий досвід.Разом з тим, під час експерименту вдалося виділити й інші фактори. Наприклад, до зради схильні молодші учасники, не дуже задоволені самими стосунками, але при цьому задоволені сексом. Також з'ясувалося, що зради частіше зустрічалися в парах, де жінки мали менш привабливу зовнішність - їм частіше зраджували чоловіки, та й самі вони зважувалися на зраду частіше найкрасивіших учасниць дослідження. При цьому зовнішність чоловіка ролі не грала.

В результаті дослідження з'ясувалося, що важливим фактором виявився і попередній досвід сексуальних стосунків. Чоловіки, у яких раніше було багато статевих зв'язків, зраджували частіше. Серед жінок ситуація виявилася протилежною - чим менше статевих партнерів у жінки було до шлюбу, тим охочіше вона йшла на зраду.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені назвали переваги життя без партнера.