Буквально днями всесвітньо відомий футуролог, професор фізики, співавтор теорії струн і популяризатор науки Мітіо Каку на форумі ПМЕФ розповів про те, в якому майбутньому буде жити сучасне людство.

Про це пише hvylya.net.

Так, вчений опублікував головні тези, в яких розкривається гіпотеза про безсмертну людину:

— В медицині ми боремося не тільки з хворобами, але і покращуємо, доводимо до досконалості людське тіло і виділяємо гени, які відповідають за процес старіння. Ми вже ізолювали близько 60 генів, які відповідають за процес старіння, який поки ще незворотній, але я вважаю, що до 2100 року ми зможемо домогтися не тільки цифрового, але і біологічного безсмертя. Ми зможемо відродити зниклих істот, які були на Землі десятки тисяч років тому. У нас вже є геном мамонта і неандертальця.

Популярні новини зараз

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Показати ще

— Три чинники, що визначають майбутнє, — штучний інтелект, біотехнології і нанотехнології. В цілому вони будуть працювати для зростання добробуту і процвітання.

— Штучний інтелект, як мені здається, сформує галузь крупніше нинішньої автомобільної. Автомобіль сам стане роботом. Небезпека в тому, що роботи коли-небудь усвідомлюють себе.

— У нас буде сонячна енергія, яка дешевше, ніж викопна енергія, — через революційні розробки в технології зберігання енергії. Передбачається, що вже до середини століття з'явиться і перший термоядерний реактор.

— Будь-яка технологія — двосічний меч. Її можна використовувати проти хвороб, неписьменності, бідності — і проти людей. Тому ми повинні бути впевнені в тому, що ми контролюємо ці потужні технології.

— До кінця століття потрібно буде вмонтувати в роботів чіп, який відключає їх, якщо вони захочуть вбити людину, такий запобіжний пристрій. Коли роботи стануть настільки розумними, щоб вимкнути пристрій, нам треба буде злитися з ними. Не думаю, що це станеться в цьому столітті, але в наступному це цілком можливо. Замість того, щоб воювати з ними, можна стати надлюдьми.

— Ключем до всього є освіта, ми повинні утворювати людей таким чином, щоб товариства не розколювалися на маленькі групи, що воюють одне з одним.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені довели користь відеоігор для чоловіків.