По даним футуролога, зараз мають шанс жити вічно люди, що народилися в 1970 році і пізніше.

Зрозуміло, скористатися новими технологіями зможуть спочатку тільки заможні люди, а вже з плином часу до безсмертя прийдуть і звичайні громадяни.

Футуролог представляє три версії, як наука і технології зможуть досягти безсмертя. Перший варіант передбачає заміну органів, тому повинна бути розвинена генна інженерія. При цьому не обов'язково наявність донорів: будуть пересаджувати штучні органи, створені на тривимірних принтерах.

Другий варіант більш фантастичний: люди будуть завантажувати свою свідомість у роботів. У всіх містах з'являться якісь станції, де можна буде взяти напрокат Андроїда.

Популярні новини зараз
Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

І, відповідно до третьої теорії, людям взагалі не будуть потрібні тіла, навіть роботизовані, оскільки все життя перейде у віртуальний світ. У людей з'явиться можливість оцифрувати свою свідомість. При цьому в мережі кожна людина зможе жити так, як вона захоче.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені воскресить померлих.