Роботи-мексиканці захоплять Місяць

поділитись
Виявляється, Мексика вступає в гонку колонізації Місяця

У 2019 році Мексика планує здійснити доставку на Місяць восьми роботів. Ці андроїди вирушать на наш супутник в рамках реалізації проекту по автономному будівництва структур на місячній поверхні. Про це повідомив керівник лабораторії космічної техніки мексиканського Національного університету Густаво Медіни Танко.

 

 

Він повідомив, що колонізацію Місяця почнуть вісім механізмів, оснащених штучним розумом, і здатних самостійно приймати рішення. У сукупності роботи будуть важити менше восьми кілограмів, що істотно економить на доставці вантажу в космос. Після старту механізми рассредоточатся в різних секторах поверхні природного супутника, але потім зберуться разом і утворюють сонячну панель.

 

 

Мексиканські вчені впевнені, що в перспективі цей метод нагоді для колонізації Марса. Спочатку буде створена база на Місяці, потім піде освоєння Червоної планети і інших куточків космосу. Кошти на доставку роботів на Місяць виділить Національна рада Мексики по науці і технологіям. Транспортування андроїдів здійснить компанія США Astrobotic Technology.

 

 

Раніше ми повідомляли, що уфолог під ніком Streetcap впевнений, що на Місяці живуть інопланетяни. Можливо, вони не живуть там постійно, але явно облюбували це місце для періодичних висадок і експериментів, вважає дослідник.

 

 

Вивчивши знімки, які були зроблені з китайського космічного апарату, уфолог помітив на них виразне зображення гуманоїда, за плечима якого висів рюкзак.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що краби суперзлодеі навчилися нового трюку.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, днк, дослідження
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Виявляється, цей колір подобається абсолютно всім
0
0
15:55 21.03.2018
Виявляється, Місяць уже давно заповнеий істотами
0
0
15:15 21.03.2018
Сценарій культового фільму виявився правдою
0
0
13:36 21.03.2018
Він приєднається до інших відомих вчених
0
0
12:57 21.03.2018
Павуки - це всього лише маленькі істоти
0
0
12:03 21.03.2018