Роботи-мексиканці захоплять Місяць

поділитись
Виявляється, Мексика вступає в гонку колонізації Місяця

У 2019 році Мексика планує здійснити доставку на Місяць восьми роботів. Ці андроїди вирушать на наш супутник в рамках реалізації проекту по автономному будівництва структур на місячній поверхні. Про це повідомив керівник лабораторії космічної техніки мексиканського Національного університету Густаво Медіни Танко.

 

 

Він повідомив, що колонізацію Місяця почнуть вісім механізмів, оснащених штучним розумом, і здатних самостійно приймати рішення. У сукупності роботи будуть важити менше восьми кілограмів, що істотно економить на доставці вантажу в космос. Після старту механізми рассредоточатся в різних секторах поверхні природного супутника, але потім зберуться разом і утворюють сонячну панель.

 

 

Мексиканські вчені впевнені, що в перспективі цей метод нагоді для колонізації Марса. Спочатку буде створена база на Місяці, потім піде освоєння Червоної планети і інших куточків космосу. Кошти на доставку роботів на Місяць виділить Національна рада Мексики по науці і технологіям. Транспортування андроїдів здійснить компанія США Astrobotic Technology.

 

 

Раніше ми повідомляли, що уфолог під ніком Streetcap впевнений, що на Місяці живуть інопланетяни. Можливо, вони не живуть там постійно, але явно облюбували це місце для періодичних висадок і експериментів, вважає дослідник.

 

 

Вивчивши знімки, які були зроблені з китайського космічного апарату, уфолог помітив на них виразне зображення гуманоїда, за плечима якого висів рюкзак.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що краби суперзлодеі навчилися нового трюку.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, днк, дослідження
Вибір редакції, Шоу-бізнес
20.06.2018
Вчені дадуть відповідь на запитання мільйонів людей
0
0
10:21 19.06.2018
Вченим із США і Австралії вдалося відкрити нові планети
0
0
08:24 19.06.2018
Сенсаційні звіти розкопок були представлені на науковій конференції
1
0
06:48 19.06.2018
На дні Дніпра виявили сенсаційний артефакт
0
0
20:30 18.06.2018
Американські вчені знайшли ще одно дуже корисну властивість вітаміну D
0
0
13:26 18.06.2018