Будь-якій людині сон завжди здається реальністю, і кожен з нас вночі впевнений, що проживає життя, а не просто дивиться картинку.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧоловік уві сні може аналізувати ситуацію, відповідати іншим людям, читати думки, говорити про свої почуття і емоції, і навіть робити якісь речі уві сні. Результати нової наукової роботи показали, що сприйняття сну в якості реальності відбувається з допомогою погіршення самоконтролю та аналізу.
Крім цього вчені говорять про те, що сприйняття почуттів, яке змушує людину сприймати те, що відбувається, як реальність у житті, у сні не блокується.
Почуття реальності - це продукт сприйняття. І хоча певні почуття частково перекриті під сну, бути присутнім нюхові, смакові, слухові, вісцеральні і соматосенсорні.
Саме ці фактори допомагають зрозуміти, чому у сні ми впевнені, що відбувається, - це реальність, а від деяких снів, прокинувшись, відходимо ще дуже і дуже довго, при чому, як хороших, так і поганих.
Також вчені провели дослідження, в яких виявили залежність характеру людини від клімату. Як з'ясувалося, клімат з більш помірною температурою формував приємних, сумлінних, емоційно стабільних громадян, які були відкриті для нових вражень. Відповідні дані підходили для піддослідних відразу з двох категорій, незважаючи на гендерні та вікові відмінності.
У холодному ж кліматі виросли люди, більш закриті в емоційному плані, віддають перевагу менше контактів.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи знайшли водоростей-вбивць.