Будь-якій людині сон завжди здається реальністю, і кожен з нас вночі впевнений, що проживає життя, а не просто дивиться картинку.

Чоловік уві сні може аналізувати ситуацію, відповідати іншим людям, читати думки, говорити про свої почуття і емоції, і навіть робити якісь речі уві сні. Результати нової наукової роботи показали, що сприйняття сну в якості реальності відбувається з допомогою погіршення самоконтролю та аналізу.

Крім цього вчені говорять про те, що сприйняття почуттів, яке змушує людину сприймати те, що відбувається, як реальність у житті, у сні не блокується.

Почуття реальності - це продукт сприйняття. І хоча певні почуття частково перекриті під сну, бути присутнім нюхові, смакові, слухові, вісцеральні і соматосенсорні.

Популярні новини зараз

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Показати ще

Саме ці фактори допомагають зрозуміти, чому у сні ми впевнені, що відбувається, - це реальність, а від деяких снів, прокинувшись, відходимо ще дуже і дуже довго, при чому, як хороших, так і поганих.

Також вчені провели дослідження, в яких виявили залежність характеру людини від клімату. Як з'ясувалося, клімат з більш помірною температурою формував приємних, сумлінних, емоційно стабільних громадян, які були відкриті для нових вражень. Відповідні дані підходили для піддослідних відразу з двох категорій, незважаючи на гендерні та вікові відмінності.

У холодному ж кліматі виросли люди, більш закриті в емоційному плані, віддають перевагу менше контактів.


Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи знайшли водоростей-вбивць.