Вчені-геологи з Університету Гранади прийшли до висновку, що золото піднялося на поверхню з глибини понад 70 кілометрів.

Експерти впевнені, що золото, найімовірніше, сформувалося в нижніх шарах земної кори і пізніше було видавлено на поверхню у зв'язку зі зрушеннями плит. При цьому вчені відзначили, що дослідження земної кори і мантії дозволяють зробити висновок про недостатнє вивчення будови Землі, оскільки верхні і нижні шари мантії можуть містити велику кількість золота, недоступну для промислового видобутку, оскільки цей благородний метал знаходиться дуже глибоко під землею.

Проведені дослідження торкнулися лише невелику частину родовищ в Південній Америці, однак не виключено, що велика кількість золота може міститися і на інших відомих родовищах.

Популярні новини зараз

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Раніше NASA опублікувало відеоролик, в якому були показані моменти створення ураганів, що завдали величезної шкоди всьому світу. Вчені відзначають, що вивчення чинників утворення ураганів дає шанс передбачити їх появу. Стежити за траєкторією вітрів цілком можливо з допомогою моніторингу руху частинок пилу і вологи (тобто аерозолів), а комп'ютерні моделі допомагають скласти прогноз і місце створення урагану.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені розповіли, від яких книг дурнішають.