Вчені знайшли рештки величезних пінгвінів в Новій Зеландії, жили там близько 60 млн років тому.

Останки невідомого раніше науці тварини вдалося виявити біля одного з водойм в Новій Зеландії. Місцеві, а також німецькі фахівці знайшли неповний скелет птаха, включаючи фрагменти лопатки, плечової кістки і кілька ребер.

Вчені назвали новий вид пінгвінів Kumimanu biceae, що в перекладі з мови народності маорі, що мешкає в цих місцях, означає монстр-птах. Тварина славилося величезними для пінгвіна розмірами: масою не в 100 кг і зростом 177 див. Більше тільки вид пінгвінів зростанням понад двох метрів. Вони жили в Антарктиді більше 37 мільйонів років тому.

Популярні новини зараз
Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі
Показати ще

Раніше експерти заявили, що ймовірність смерті в ході мотоциклетної події під час повного місяця на п'ять відсотків вище, ніж в інші ночі місяця.

До таких результатів прийшли вчені, які проаналізували дані про смертність при мотоциклетних аваріях в чотирьох країнах світу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розгадана таємниця атмосферних вибухів.