Припущення уфологів про існування бази прибульців на Місяці нещодавно отримали нові докази. Як виявилося, в цьому замішано відомо космічне агентство США.

Відомо, що ще в 2014 році вчений-уфолог Скотт Уорінг на опублікованих знімках NASA Місяця виявив місто зі здниями з висотою 150 метрів і шириною 15 метрів. Уфолог припустив, що це секретна база прибульців або NASA. Вивчаючи відеоролик, представлений NASA, він помітив таємничі світіння в районі передбачуваної бази інопланетян. Уфологи заявляють, що імовірність життя на Місяці достатня висока, але не для землянина. Відео, цікаве уфологів, незабаром було видалене. Можливо, причиною стала критика вчених, які вважали, що знімки були спотворені. Вони впевнені, що NASA навмисно приховує факт існування бази інопланетян на Місяці.

Нагадаємо, що до палеонтологам потрапив фрагмент бурштину, в якому збереглися останки вылупившейся змії крейдяного періоду.

Популярні новини зараз

Полякова з оголеними грудьми "осідлала" чоловіка, гарячі вітання: "Заздріть мовчки"

Просто на очах у перехожих: п'яна дівчина показала поліцейським свій "заборонений плід", фото

"Чого ви навчаєте дітей?": Потап "вилаявся" на Дорофєєву і Каменських через відверті фото

Хрещення Господнє 2020: чого в жодному разі не можна робити в свято

Показати ще

Про знахідки розповідається в статті, опублікованій журналом Science Advances.

Останки датовані віком 98,8 млн років тому – серединою крейдяного періоду. Крихітна змійка довжиною 48 мм ідентифікована як представник раніше невідомого (і, зрозуміло, вимерлого) виду Xiaophis myanmarensis.

Як повідомляв Знай.uа, величезна частина Індійського океану, в якій немає кисню і життя поступово збільшується.

"Мертва зона" розміром в 1 млн кв. км. починається на глибині 100 метрів і закінчується на глибині більше 1,5 кілометрів, а вся ця площа просто позбавлена кисню.

Дослідник з Нью-Йоркського університету Абу-Дабі (ОАЕ) Зухейр Лашкар вважає, що мертве пляма в Індійському океані значно перевершує інші кліматичні катастрофи, і збільшується з кожним днем все швидше.

Також Знай.uа писав, що Астрономи з інституту Карнегі відкрили 12 нових супутників самої незвичайної планети - Юпітера. Завдяки цій знахідці кількість супутників у газовій планети досягло 79.

Нові супутники виявлені під час дослідження області за орбітою Юпітера — астрономи вважають, що там може знаходиться ще одна планета. Космічні тіла підтверджують цю теорію своєю траєкторією, на яку діє сильне гравітаційне поле.