У США виявили фрагмент кістки доісторичної великої тварини. Про це повідомили співробітники The Cape Coral Daily Breeze, які детально описали всі характеристики знахідки у себе в журналі.

Відзначається також, що бригада робітників проводила роботи, пов'язані з розширенням комунальної інфраструктури, коли раптово відкопала фрагмент кістки доісторичної тварини. Передбачається, що кістка доісторичної тварини, виявленої в Кейп Корал належала, швидше за все, мамонтові або мастодонту.

В цьому районі можуть також виявити і інші фрагменти доісторичних тварин. Виявлений під час робіт експонат планують передати Історичному товариству Кейп Корала. Поки що дослідження з цього приводу триває, тому вчені однозначно в майбутньому мають намір опублікувати ще цікаві факти з приводу розкопок.

Варто також зазначити, що нещодавно об'єднана археологічна група, а також зоологи з Росії та Німеччини розкопали в Якутії останки нових видів ссавців, які мешкали на Землі близько 120 мільйонів років тому. Обидва види тварин нагадують землерийок, проте вчені віднесли їх до двох типів істот: еутрикодонів і докодонтів.

Популярні новини зараз
Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Від 7,70 гривні за куб: українцям показали тарифи на газ у жовтні Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати
Показати ще

Раніше повідомлялося, що в мережі показали найдивнішу істоту, яке бачила динозаврів. Ніякого перебільшення і ніякої вигадки: перед вами найепічніше створення на Землі – мечохвост!

Зовнішність цієї істоти надихнула режисера фільму "Чужий". Мечохвост дійсно виглядає дуже дивно: широкий хітиновий щит прикриває п'ять пар рідних ніг, кілька небезпечних хеліцер і пару несучих кінцівок. Арахнофоби при вигляді мечохвостів просто непритомніють. Та й самі павуки обходять за три версти це дивне створіння.

Нагадаємо, в окупованому Криму під час розкопок некрополя Киз-Аул археологи виявили масове поховання людей часів Хозарського каганату – середньовічної держави, створеного кочовим народом – хозарами.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що дівчина зняла на відео невідому істота.

Також "Знай.uа" писав, що в Алжирі вчені розкопали предка мамонта.