Рідкісні жовтоокий пінгвіни, що мешкають в Новій Зеландії, що знаходяться під загрозою зникнення. Зараз на всій планеті залишилося не більше 1,8 тисячі особин. І хоча раніше ситуація була не набагато краще, в 2000 році в світі налічувалося сім тисяч рідкісних пінгвінів.

Зоозахисники з острова Кодфиш стверджують, що причина зменшення популяції пінгвінів туристи і рибалки, розставляють мережі, в які потрапляють пінгвіни, а також браконьєри.

"У тому, що жовтоокі пінгвіни вимирають, винна людина, так як хижаків, природних ворогів у цих тварин на Кодфише немає", - зазначають екологи.

Популярні новини зараз

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Наречена Розенка Лебідь показала соски і круглий животик: "Уже не влазять"

Показати ще

“Пінгвінів дуже люблять в Новій Зеландії. Вони навіть зображені на п'ятидоларових банкнотах, але дослідники побоюються, що скоро їх може не залишитися", - додали представники природоохоронних структур.

На жаль, дослідники поки не можуть запропонувати способів порятунку рідкісних тварин від вимирання, і навіть постійний контроль не здатний це змінити.

Раніше екологи розповіли, чому нам варто звикати до спеки. Австралійські вчені стверджують, що до 2025 року літня спека, яка зараз вважається аномальною, стане нормою.

Софії Льюїс з Національного університету в Канберрі заявила, що встановлення нового кліматичного режиму неминуче. І навіть якщо людство повністю припинить викиди парникових газів, це дасть відстрочку до 2035 - 2040 років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені шокували світ чимось дуже маленьким.