На рівень злочинності в суспільстві впливає безліч факторів. Сюди можна віднести і рівень матеріального добробуту тих чи інших груп і якість роботи правоохоронних органів і наявність соціальних ліфтів у суспільстві. Однак, як вважають деякі дослідники, на схильність людини до злочину можуть впливати і фактори фізіологічного характеру. Як повідомляють російські ЗМІ, з відповідною заявою виступив нещодавно міжнародний колектив вчених.

Фахівці з Ізраїлю і США провели безліч досліджень, метою яких було встановити причину виникнення злочинності в суспільстві. Іншими словами, вчені хотіли зрозуміти, що штовхає людину на скоєння різного роду злочинів. Результати шокували самих дослідників. Виявляється, що причиною всьому служить пошкоджений мозок. У поставленому експерименті брали участь близько 84 злочинців.

Після проведених аналізів роботи мозку фахівці побачили, що у цих людей пошкоджена структура деяких зон головного мозку. Найчастіше зустрічалися патології в префронтальній зоні. Саме ця ділянка регулює у людини результативність при прийнятті рішень. Також фахівці порівнювали результати аналізів роботи мозку звичайних людей, які не мають проблем із законом. У цих респондентів ніяких патологій у структурі сірої речовини не виявилося.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про країни з найвищим рівнем злочинності

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще