Світу загрожує глобальне вимирання тварин: кількість видів живих істот скоротиться вже до 2050 року. Загрозам піддаються екосистеми таких регіонів, як Європа, Північна та Південна Америки, Африка, Центральна Азія, Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Основна причина цієї катастрофи - глобальне потепління і зміна клімату. До такого висновку прийшли експерти ООН.

Наприклад, в Південно-Східній Азії до 2050 року зникне до 90% коралів, навіть якщо вдасться уповільнити глобальне потепління. До 2048 році в регіоні не залишиться рибних ресурсів, якщо промисловий вилов триватиме в такому ж темпі.

Експерти стверджують, що до 2100 року в Африці можуть зникнути більше половини видів ссавців і птахів. Крім цього, висихання африканських озер призведе до зникнення багатьох видів рослин. Ситуація погіршиться у зв'язку з зростанням населення континенту, яке до 2050 року збільшиться з 1,25 мільярда до 2,5 мільярда осіб.

Популярні новини зараз
Ті, хто не помер, заплатять за загиблих: на росії готують податок для чоловіків, які уникнули війни Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера" Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

Вчені зазначають, що з часу відкриття Америки різноманітність видів у регіоні скоротилася на 31%. До 2050 року ця цифра досягне 40%. Зникнення багатьох біологічних видів позначиться на корінних народах. Більше 60% мов і культур Америки загрожує вимирання.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американські уфологи відзначають, що існує велика ймовірність того, що людство побачать інопланетян в 2033 році.

Теоретик змови і автор YouTube Conspiracy Depot, який назвав лише своє ім'я - Грехем, розповів, що прибульці вже тривалий час мешкають на МКС, що доводять недавні кадри, коли групу НЛО було помічено недалеко від космічної станції.

"Існує теорія, що часові рамки були міцно встановлені і узгоджені світовими лідерами і дипломатами, і я думаю, що час для розкриття інформації про інопланетне життя відбудеться через 15 років, а саме в 2033 році", - повідомив Грехем.