Вчені підтвердили, що процеси старіння і смерть з часом перестануть бути для людини проблемою. Висловився з цього приводу керівник інституту кріоніки в Мічигані Dennis Ковальскі. Він заявляє, що вченим буде під силу повернути до життя заморожених в азоті людей вже через 50 - 100 років. І це схоже на наукову фантастику.

Фахівці в області кріоніки відзначають, що перебування людини у вкрай низьких температурах, а також практично повна зупинка процесів життєдіяльності, дозволить проводити ефективну терапію стовбуровими клітинами, а також активно впроваджувати "омолодження" організму протягом всього терміну "зберігання" в кріогенній камері. Так як клітини замерзають, старіння теж зупиняється. На даний момент в камерах згаданого американського інституту розміщено понад 160 померлих пацієнтів, які добровільно погодилися на заморозку замість традиційних видів поховання.

За словами Ковальські, в майбутньому стане можливо стане не тільки "зберігання", але і омолодження людей різного віку. Також планується проводити операції з реанімації померлих природною смертю. Ключова технологія за даними вченого, розробляється виключно на основі стовбурових клітин. Кріоніка, природно, далеко не дешеве задоволення. За кожного замороженого (температура підтримується на рівні -196 градусів за Цельсієм) просять 28 тисяч доларів, а сам процес пожвавлення мерця, однак, ще ні разу не увінчався успіхом.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 18-24 листопада для всіх знаків Зодіаку: труднощі Овнів, безсилля Раків та ігнор Скорпіонів Експерт назвав 5 міст України, які взимку залишаться без світла У грудні пенсіонерам підкинуть грошенят: хто та скільки отримає Зимова допомога: українцям нададуть виплати для оплати комуналки та ліків
Показати ще


Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені з університету арізони заявляють, що їх нові дані – це прорив у вивченні біологічних процесів.

Робота професора Джуліана Чена була проведена в Школі молекулярних наук при університеті. Професор теоретично довів роботу механізму безсмертя людських клітин.