Вчені намагалися з'ясувати, як різні способи культивування деревини впливають на хімічний склад та аромат бобів.

Для аналізу були відібрані плоди, зібрані на початку сухого сезону й у період осінніх дощів, з п'яти болівійських ферм. Виявилося, що саме погода відігравала значну роль у зміні смаку какао, а не різні методи культивування.

Завдяки підвищенню температур і зменшення вологості грунту, помітно поліпшився смак шоколаду. Хоча зазвичай, як відзначають автори дослідження, какао-боби вирощуються у вологих тропіках.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Протягом багатьох років вчені передбачали, що зміна клімату негативно вплине на виробництві какао, оскільки глобальне потепління торкнеться більшість країн-виробників - наприклад, Гани і Кот-д'івуар.

"Зміна клімату приносить не тільки погані новини, але й потенційні можливості. Переможуть ті, хто пристосуватися до змін на краще", - прокоментували результати автори наукової роботи.

Раніше експерти заявили, що ймовірність смерті в ході мотоциклетного події під час повного місяця на п'ять відсотків вище, ніж в інші ночі місяця.

До таких результатів прийшли вчені, які проаналізували дані про смертність при мотоциклетних аваріях в чотирьох країнах світу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розгадана таємниця атмосферних вибухів.