Пісок є важливим господарським ресурсом. Будівництво та інші галузі не мислимі без цього матеріалу. Згідно з розрахунками вчених, через якийсь час активне споживання піску призведе до його дефіциту. Однак загадка походження піску досі не вирішена науковцями остаточно. За однією з основних версій, пісок являє собою подрібнені фрагменти гірських порід. Але результати останніх розрахунків дозволяють припускати, що джерелом піску на Землі можуть бути чорні діри, повідомляють російські ЗМІ.

З надр зірок походять всі елементи, в тому числі і планети, рослини і людина. Проте, джерелом такого матеріалу як пісок можуть виявитися і чорні діри. Відповідно до існуючої теорії походження всього сущого, всі без винятку мікроелементи мають коріння свого походження в комічному просторі. В ході ядерних реакцій в космосі виявляється незліченна кількість частинок, які збираються хмари, з яких через мільярди років і з'являються зоряні системи.

Основним джерелом походження часток вважаються зірки. Однак, як повідомляють дослідники, існує ймовірність, що пісок з земних пляжів міг утворитися в квазарах. Такий висновок можна зробити із-за складу частинок піску, в якому переважає кристалічний силікат. Структура даної речовини виключає космічне походження – радіація розплавить силікат і перетворить на скло. Чорні діри або квазари здатні викидати тонни цієї речовини, яку радіація космосу не здатна зруйнувати повною мірою.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про надміцний асфальт