Прийнято вважати, що ядро планети Земля складається з двох рівнів. Зовнішнє ядро середнім радіусом близько 3500 км складається з розплавлених сумішей нікелю і заліза. Внутрішнє ядро має стабільну і тверду структуру, а радіус його майже в три рази менше. Передбачається, що магнітні полюси Землі формуються завдяки руху розплавлених залізних мас. Однак, як повідомляють російські ЗМІ, вченим з Техаського університету вдалося довести помилковість теорії двошарового ядра.

Протягом десятиліть у світі існувало припущення про те, що центр Землі був створений з неймовірною швидкістю завдяки "Великому вибуху". Ця помилкова гіпотеза виникла на базі теорії геофізиків. Інноваційні технології комп'ютерного обладнання дозволили штучно відтворити модель центру планети. В ньому були виявлені тунелі, якими в ядро Землі постійно потрапляє розплавлений метал. В якості матеріалу для дослідів співробітники Техаського університету вибрали метеорит, структура якого походить на земну будову. Підсумок дослідів успішно довів теорію і дав поштовх спростувати точку зору геофізиків.

В результаті, досліджень виникло припущення, що ядра планет, які структурною будовою нагадували Землю, так само виникли через проникнення рідкого металу в їх центр. Тим не менш, теорію вчених Техаського університету вже встигли піддати критиці. Основний аргумент скептиків зводиться до того, що метеори є останками космічних тіл іншого типу, а отже, умови їх формування відмінні від земних.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про загрозу марсіанської війни

Популярні новини зараз

Жінка справила нужду на вулиці, посеред дітей і пенсіонерів, сусіди лютують: "Дивилася в очі і какала"

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще